Ženy na kole? Jsou sexy!

Některé ženy se cítí trochu nejistě, když mají sednout na kolo. Proč? Protože prý nevypadají dobře. Zdá se jim, že mají velký zadek, že jejich nohy nejsou dostatečně štíhlé, že nejsou opálené – a vůbec se samy sobě nelíbí.

Většina z nich ale na kolo stejně sedne a jede. A to je dobře. A nejlépe je, když si na sebe vezmou cyklistické kalhoty. Ačkoli se opět mnoho žen domnívá, že právě v nich mají ten „velký zadek“, opak je pravdou. Elasťáky totiž každý zadek nejen zmenší opticky (většinou jsou totiž černé), ale zúží ho i fakticky (stáhnou ho). Jestliže se tedy ženy a dívky této speciální cyklistické výbavě vyhýbají, vysloveně si škodí. V cyklokalhotech je prakticky každá žena sexy a s ladnými tvary.

Vždycky, když přede mnou nějaká žena v elasťákách jede, nikdy ji nepředjedu rychle. Užiju si ten pohled! Dotyčná zprvu ani neví, že se stala objektem velo-voyeura, ale když se přiblížím hodně, už cosi vytuší (ženy umí dokonale tušit – hlavně mužovu nevěru). Ještě chvíli se tedy kochám, jak se ten pěkný zadeček vlní, taky pohlédnu na práci hladkých lýtek, a pak dámu předjedu a třeba i pozdravím.

Na cyklistky je dnes o to hezčí pohled, že si ke kalhotám kupují i dres. A většinou si vyberou takový, který jim ladí s kolem, rukavicemi a helmou. Muži jsou v tomto směru zcela zaostalí, jejich vkus bývá děsivý – jako když kočička s pejskem vařili dort.

Nejlépe jsou na tom ty ženy, které jedou na silničním kole. Na tom jim to vysloveně sekne! Rám kola je harmonický, kolo má sošnou stavbu. Na horském kole už to přeci jen není ono, stavba je o něco bachratější a bláto dojem také kazí. Ani trekové nebo crossové kolo není o moc lepší.

Trochu nespravedlivé je, že ženy mají obvykle horší kola než jejich spolujezdci-partneři. V tomto směru emancipace stále moc nepokročila. Když si muž kupuje kolo, vybírá vždy to nejlepší, když kupuje pro ženu, řekne si: pro ni to stačí. Ale to nic nemění na faktu, že na kole samotném pak ženy vypadají lépe než muži. Protože co si budeme namlouvat: v těch elasťácích jsme takoví … legrační baleťáci.

Psáno pro měsíčník Cykloturistika

Komentáře k článku

Napsat komentář